شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

جلسه کمیته تجویز ومصرف منطقی دارو

جلسه کمیته تجویز ومصرف منطقی دارو
به گزارش خبرنگار ایفدونا از روابط عمومی معاونت غذا و دارو گلستان جلسه ای با هدف بررسی نسخ پزشکان در سالن کنفرانس معاونت غذا دارو با حضور نمایندگان بیمه ها ، نظام پزشکی ، معاونین واعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بر گزار گردید

در معاونت غذا و دارو گلستان تشکیل شد:

جلسه کمیته تجویز ومصرف منطقی دارو

به گزارش خبرنگار ایفدونا از روابط عمومی معاونت غذا و دارو گلستان جلسه ای با هدف بررسی نسخ پزشکان در سالن  کنفرانس معاونت غذا دارو با حضور نمایندگان بیمه ها ، نظام پزشکی ، معاونین واعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بر گزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایفدونا از روابط عمومی معاونت غذا و دارو گلستان جلسه ای با هدف بررسی نسخ پزشکان در سالن  کنفرانس معاونت غذا دارو با حضور نمایندگان بیمه ها ، نظام پزشکی ، معاونین واعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بر گزار گردید.

در این جلسه تعدادی از گزارشات عملکرد پزشکان با مصرف منطقی ویا غیر منطقی دارو ، همچنین چالش های موجود در بررسی نسخ جهت مداخله صحیح مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.

N91/1394/11/25

 

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495