شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

اولین جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت 95

اولین جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت 95
اولین جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت سال 95 باشعار«دیابت»در روز چهارشنبه 21 بهمن با حضور مدیر نظارت برمواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و کلیه کارکنان نظارت بر مواد غذایی شبکه ها در محل سالن اجتماعات معاونت غذا ودارو برگزار شد.

در معاونت غذا و دارو کرمانشاه برگزار شد:

اولین جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت 95

اولین  جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت  سال 95 باشعار«دیابت»در روز چهارشنبه 21 بهمن با حضور مدیر نظارت برمواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و کلیه کارکنان  نظارت بر مواد غذایی شبکه ها در محل سالن اجتماعات معاونت غذا ودارو   برگزار شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمانشاه:

درابتدا دکتر مستوفی مدیر نظارت بر مواد غذایی  ضمن بیان  اهداف وسیاستهای اجرائی هفته سلامت ، درخصوص اهمیت وجایگاه بسیارمهم سلامت وسهم آن درتحقق توسعه پایدار،و تبیین شعار«انسان سالم ،محورتوسعه پایدار»توضیحاتی ارائه نمود.

درادامه  مهندس لاله مظفری کارشناس مسئول آموزش و پژوهش اداره نظارت بر مواد غذایی برنامه عملیاتی هفته سلامت  با محوریت چراغ راهنمای تغذیه ای و کاهش قند نمک وچربی در راستای پیشگیری و درمان  دیابت راارائه نمود.

مهندس لاله مظفری کارشناس مسئول آموزش و پژوهش اداره نظارت بر مواد غذایی گفت : در سال 2008، حدود 347 میلیون نفر در جهان مبتلا به دیابت بوده اند  . شیوع این بیماری  به ویژه در کشورهای کم درآمد و با درآمد متوسط در حال رشد است، در سال 2012، این بیماری علت مستقیم حدود 1.5 میلیون مرگ و میر بوده است که 80٪ آن  در کشورهای کم درآمد و با درآمد متوسط رخ داده است  وانتظار میرود تا سال 2030 جزو 7 علت اصلی مرگ باشد .

وی اهداف اصلی سازمان جهانی بهداشت در روزجهانی بهداشت 2016 بدین شرح نام برد:


1- ارتقاء  آگاهی مردم  در خصوص افزایش شیوع دیابت به ویژه در کشورهای کم و با درآمد متوسط.


2- انجام  مجموعه ای از اقدامات خاص، موثر و مقرون به صرفه برای مقابله با دیابت شامل  پیشگیری از دیابت  تشخیص، درمان و مراقبت از افراد مبتلا به آن.

درپایان  جلسه کارشناسان شبکه  برنامه های پیشنهادی خود را ارایه داده و نحوه اجرای برنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

N89/1394/11/25
۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495