شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

موسسه حلال جهانی، مجوز مرکز تحقیقات حلال را ندارد

موسسه حلال جهانی، مجوز مرکز تحقیقات حلال را ندارد
معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو گفت: موسسه حلال جهانی مجوز مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو را اخذ نکرده است.

معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو:

موسسه حلال جهانی، مجوز مرکز تحقیقات حلال را ندارد

معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو  گفت: موسسه حلال جهانی مجوز مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو  را اخذ نکرده است.

دکتر عبدالعظیم بهفر معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو در گفتگو با ایفدنا  با تاکید بر  اینکه موسسه حلال جهانی درخصوص بررسی حلیت فرآورده های سلامت از سازمان غذا و دارو و مرکز ملی تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران مجوز های لازم را اخذ نکرده است  طی نامه ای از معاونین  غذا و داروی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور خواست: پس از اطلاع رسانی به شرکت های تولیدی و وارداتی تحت نظارت، اقدام مقتضی را در این خصوص انجام دهند.

 

وی همچنین اضافه کرد: با توجه به اینکه دولت، سازمان غذا و دارو  را بعنوان متولی رسمی مرکز تحقیقات حلال می شناسد مجوز حلیت یا عدم حلیت فراورده ها  صرفا به عهده این  مرکز می باشد. 

N82/1394/11/24

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495