شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی داشته شد

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی داشته شد
به مناسب سالگرد پیروزی شکومند انقلاب اسلامی جشن و سخنرانی در معاونت غذا و داروی معاونت غذا و داروی دانشگاه تهران برگزار شد.

طی مراسم جشن و سرور در معاونت غذا و داروی دانشگاه تهران

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی داشته شد

 به مناسب سالگرد پیروزی شکومند انقلاب اسلامی جشن و سخنرانی در معاونت غذا و  داروی معاونت غذا و داروی دانشگاه تهران برگزار شد. 

 

به گزارش خبرنگار ایفدونا از  روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران، در این مراسم که جمع کثیری از کارکنان ساختمان شماره دو حضور داشتند از سخنان شیوا و فصیح مهندس نوروزی استاد دانشگاه تهران استفاده نمود.

 

وی ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر و موفقیت های روز افزون انقلاب اسلامی گفت: جشن دهه فجر برای ملت افتخار است چون بعد از سی و هفت سال هنوز سربلند تر از قبل روی پای خود ایستادیم انقلاب اسلامی مانند یک درخت پا بر جا رشد پیدا کرد و همواره یک درخت سبز بوده است که روز به روز در سراسر هستی رشد پیدا می کند.

مهندس نوروزی در ادامه افزود: نهال انقلاب اسلامی مانند  یک معجزه است ، نهالی که رشد پیدا می کند و دستاورد انقلاب اسلامی بزرگ ما در یک کلمه ، انقلاب اسلامی توام با تولید انسانی نو بوده؛ در انقلاب اسلامی ایران کلمه طیبه تجلی انسان نو و خلاق مدار است. آنچه که در انقلاب ما مطرح  است قله های اخلاق و انسانیت است که دنیا را به تعجب وا می دارد. انقلاب ما توام با مکارم اخلاق است یعنی قله های اخلاق.

 N81/1394/11/24

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495