شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

برگزاری جشن انقلاب در معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان

برگزاری جشن انقلاب در معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان
در سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
برگزاری جشن انقلاب در معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان

در سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

برگزاری جشن انقلاب در معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان

با فرا رسیدن سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران جشن انقلاب باحضور معاون غذا و دارو ، نماینده نهاد رهبری در دانشگاه  و کارکنان در سالن اجتماعات معاونت برگزارشد.

 

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، با فرا رسیدن سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران جشن انقلاب باحضور معاون غذا و دارو ، نماینده نهاد رهبری در دانشگاه  و کارکنان در سالن اجتماعات معاونت برگزارشد.

در ابتدای این مراسم دکتر فیروز سرودی ، معاون غذا و دارو ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با بیان اینکه امام تعیین سرنوشت مردم را به عهده ملت نهاد، اظهار کرد: این انقلاب با رهبری امام و پشتوانه مردم پیروز شد.

در ادامه حجت السلام والمسلمین کریمی ، نماینده نهاد رهبری در دانشگاه با برشمردن ویژگی های شخصیتی امام خمینی ( ره ) خصوصا شجاع بودن و عدم تسلیم در برابر قدرت های جهانی با توکل بر خداوند متعال ، بیان نمود که ما باید رهرو آرمان های امام و انقلاب باشیم.

در پایان مراسم از مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو جهت انتخاب به عنوان روابط عمومی برتر سازمان غذا و دارو تقدیر و تشکر گردید و به سه نفر از کارکنان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

N74/1394/11/21

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495