شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

ریشه اکثر سرطان ها منشا خارجی دارد

ریشه اکثر سرطان ها منشا خارجی دارد
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یزد عنوان کرد:
ریشه اکثر سرطان ها منشا خارجی دارد

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یزد عنوان کرد:

ریشه اکثر سرطان ها منشا خارجی دارد

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یزد به شهروندان توصیه کرد: مردم از محصولاتی که توسط سازمان غذا و داروی کشور و معاونت های استانها  مورد تایید از نظر باقیمانده فلزات سنگین، افزودنی ها و سموم قرار گرفته است استفاده کنند.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی یزد، دکتر مصدق به مناسبت هفته ملی مبارزه با سرطان اظهار داشت : با توجه به اینکه شیوع سرطانها در استان یزد بنا به گزارش معاونت محترم بهداشتی استان در  مردان و زنان در رتبه اول و دوم کشوری است و با عنایت به تحقیقات صورت گرفته که آشکار نموده است درصد بسیار زیادی از سرطانها منشا خارجی و یا  بعبارتی محیطی دارند. لذا توجه به نظارت بر آب، هوا و غذا برای کاهش  افزودنی ها و آلاینده های ناسالم و مضر به سلامت انسان از ضروریات می باشد. بنایراین توصیه میکنم مردم از محصولاتی که توسط سازمان غذا و داروی کشور و معاونت های استانها  مورد تایید از نظر باقیمانده فلزات سنگین، افزودنی ها و سموم قرار گرفته است استفاده نمایند، تا از  روند رو به افزایش شیوع ابتلا به بدخیمی ها کاسته شود .

 

N67/1394/11/20

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۴:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495