شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

دولت اوباما بودجه انرژی پاک را تا 5 سال آینده دو برابر می کند؛ 12.8میلیارد دلار

دولت اوباما بودجه انرژی پاک را تا 5 سال آینده دو برابر می کند؛ 12.8میلیارد دلار
تهران-ایرنا- «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا به عنوان بخشی از تعهدات خود برای مهار تاثیرات ناشی از تغییرات آب و هوایی، به دنبال افزایش دو برابری منابع سرمایه گذاری در بخش تحقیقات و توسعه انرژی پاک و رساندن آن به 12.8 میلیارد دلار تا سال 2021 است.

به گزارش ایرنا،شبکه خبری بلومبرگ نوشت: بر اساس گزارش روز شنبه کاخ سفید، دولت آمریکا خواستار 7.7 میلیارد دلار در بودجه اختیاری سال مالی 2017 به منظور افزایش منابع تامین مالی تحقیقات در زمینه انرژی پاک در 12 سازمان فدرال است.
رهبران جمهوری خواه تاکنون گفته اند که برنامه ای برای کمک به تصویب طرح بودجه اوباما ندارند.
اوباما از درخواست نهایی خود درباره بودجه برای نشان دادن تلاش هایش جهت جلوگیری از نشت گازهای گلخانه ای استفاده می کند؛ اقدامی که با انتقاد قانونگذارانی از ایالت های نفت خیز و دارای منابع ذغال سنگ مواجه شده است.
اوباما قصد دارد روز سه شنبه (9 فوریه) طرح قانونی افزایش مالیات بر نفت را به کنگره تقدیم کند.
سرمایه گذاری در زمینه تحقیقات انرژی پاک حاصل تعهد آمریکا و سایر کشورهای جهان در مذاکرات دسامبر (آذر) گذشته درباره تغییرات اقلیمی در پاریس است.
حدود 80 درصد از منابع مالی صرف حمایت از تلاش های وزارت انرژی در زمینه توسعه فناوری های مربوط به وسایل نقلیه پاک، ذخیره سازی انرژی و تحقیقات مربوط به راکتورهای هسته ای خواهد شد.
کاخ سفید اوایل این هفته اعلام کرد که پیشنهاد 10 دلار مالیات در هر بشکه نفت را به عنوان راهی برای تقویت شبکه های حمل و نقل آمریکا ارائه خواهد داد. جمهوری خواهانی که کنترل کنگره را برعهده دارند، به شکل گسترده ای با این پیشنهاد مخالفت کرده اند.
N60/1394/11/19

 

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495