شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

اولین آزمایشگاه و پلتفرم اینترنت اشیاء در کشور راه اندازی شد

اولین آزمایشگاه و پلتفرم اینترنت اشیاء در کشور راه اندازی شد
تهران- ایرنا- نسخه آموزشی و پژوهشی اولین آزمایشگاه و پلتفرم (میکرواکوسیستم) اینترنت اشیاء امروز یکشنبه با حضور معاونان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولان در پژوهشکده الکترونیک دانشگاه علم و صنعت رونمایی شد.

به گزارش خبرنگارعلمی ایرنا، مدیر پروژه اینترنت اشیاء شرکت نگاره گلستان با اشاره به اینکه اینترنت اشیاء (Internet of Things) یا IOT یک تکنولوژی پیشرفته و مدرن است، گفت: با استفاده از این فناوری تمام اشیاء از طریق شبکه های اینترانت و اینترنت به هم متصل می شوند و قابلیت فرمانپذیری اشیاء از طریق شبکه های مخابراتی برقرار می شود.
مانی کردجزی اظهار کرد: در حال حاضر ایران به عنوان بیستمین کشور از این فناوری استفاده می کند و این فناوری برای اولین بار در دانشگاه علم و صنعت رونمایی شده است.
وی با اشاره به اینکه این تکنولوژی پس از بومی سازی وارد ایران شده و آن را به محصول ایرانی تبدیل کرده ایم، گفت: در حال حاضر دانشگاه علم و صنعت به عنوان پنجمین دانشگاه دنیا از این فناوری رونمایی کرده است.
وی با اشاره به اینکه این پلتفرم با شبکه مخابرات کشور کاملا مطابقت دارد، گفت: اینترنت اشیاء در کشورهای پیشرفته دارای استاندارد جهانی است و ما سعی کرده ایم در این بسته نرم افزاری این استاندارد رعایت شود.
کردجزی بیان کرد: هر چند در کشور ما با تعدد لینک های مخابراتی مواجه هستیم اما تلاش شده این پلتفرم برای شبکه های مخابراتی ایران مهیا شده تا بتوان نهایت بهره گیری از این ابزار پیشرفته را در کشور فراهم آورد.
وی اظهار کرد: تلاش کردیم موضوعات امنیتی این فناوری پیشرفته را به شرایط ایده آل و استانداردهای روز دنیا برسانیم.
N59/1394/11/19

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495