شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز واعصاب به ریاست پروفسور سمیعی برگزار می شود

پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز واعصاب به ریاست پروفسور سمیعی برگزار می شود
تهران-ایرنا-معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشار به اینکه بیش از 400 مقاله تاکنون به دبیرخانه پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب ارسال شده است، گفت: این سمپوزیم به ریاست پروفسور مجید سمیعی برگزار می شود.

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علیرضا دلیری افزود:با توجه به شروع ثبت نام ها برای حضور در این سمپوزیوم، استقبال بسیار خوبی انجام شده و تاکنون بیش از 400 مقاله از سوی متخصصان و کارشناسان این حوزه به دبیرخانه پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب ارسال شده است.
دلیری افزود: حجم ارسالی مقالات بسیار مناسب بوده و امید است تا چند روز اول این سمپوزیوم حداقل 5 کارگاه آموزشی یا 5 پنل تخصصی برگزار شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی خاطرنشان کرد: حضور 504 نفر از مهمانان خارجی کنگره مغز و اعصاب برای حضور در پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب همچنین حضور برخی از مقامات کشورهای اروپایی و آسیایی نیز برای حضور در این سمپوزیوم قطعی شده است.
دلیری گفت: این سمپوزیوم با همکاری تمامی دانشگاه ها و مراکز علمی کشوروبا حضور دانشمندان برتر داخلی و خارجی از بیش از 70 کشور دنیا برگزار می شود و آخرین دستاوردهای علمی دنیا در این نشست علمی بزرگ ارائه شده و محیط علمی ارزشمندی جهت آشنایی و تبادل آخرین روش های جراحی در حوزه علوم مغز و اعصاب فراهم می شود.
دبیر اجرایی این کنگره بین المللی تصریح کرد: نوروسرجری، نورولوژی، گوش و حلق و بینی و سر و گردن، بیهوشی، نوروساینس (
PhD)، پاتولوژی، روانپزشکی/ روانشناسی، رادیولوژی، ادیولوژی /ادیومتری، ارتوپدی (orthospine
)، رادیوتراپی/ انکولوژی، چشم پزشکی (نوروافتالمولوژی)، طب فیزیکی و توانبخشی، پزشکی هسته ای، پزشکان عمومی، نورواندوکرینولوژی وجراحی ترمیمی (اعصاب محیطی) جزو گروه های هدف در برگزاری پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب است.
پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به ریاست پروفسور مجید سمیعی از 29 فروردین تا 3 اردیبهشت 95 در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می شود.
N58/139*4/11/19

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495