شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

مهندس برجسته کشور بیستمین مدیر قدرتمند پتروشیمی جهان شد

مهندس برجسته کشور بیستمین مدیر قدرتمند پتروشیمی جهان شد
تهران-ایرنا- 'محمدحسن پیوندی اولین' مهندس برجسته کشور و منتخب فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در رشته شیمی و پتروشیمی، به عنوان بیستمین مدیر قدرتمند پتروشیمی جهان در سال 2015 برگزیده شد.

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از پایگاه اینترنتی فرهنگستان علوم، بر اساس گزارش موسسه بین المللی ICIS که پتروشیمی جهان را رصد می کند، نام مهندس محمدحسن پیوندی اولین در میان 40 مدیر قدرتمند پتروشیمی جهان و در رتبه بیستم قرار گرفت.
پیوندی در اولین دوره انتخاب مهندسان برجسته کشور توسط فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در سال 1383، به عنوان مهندس برجسته کشور در رشته مهندسی شیمی و پتروشیمی انتخاب شده بود.
وی هم اکنون معاون مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و عضو شورای اتاق فکر مهندسان برجسته منتخب فرهنگستان علوم است.
فرهنگستان دارای شش گروه علمی علوم انسانی، علوم پایه، علوم دامپزشکی، علوم مهندسی، علوم اسلامی و علوم کشاورزی است. هر گروه علمی متشکل از یک شورای گروه و تعدادی شاخه است.
گروه علوم مهندسی دارای هشت شاخه مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مهندسی محیط زیست و انرژی، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و معدن و معماری و هنر است.
این گروه، 11 عضو پیوسته، 35 عضو وابسته و 33 همکار مدعو دارد.
N57/1394/11/19

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495