شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

ضرورت به روز رسانی وب سایتها به منظور بهره مندی جامعه هدف

معاون غذا و دارو ی دانشگاه، اطلاع رسانی به موقع و به روزبودن وب سایتها را نشان پویایی هر سازمان بر شم

 

معاون غذا و داروی دانشگاه همدان تاکید کرد :

ضرورت به روز رسانی وب سایتها به منظور بهره مندی جامعه هدف

  معاون غذا و دارو ی دانشگاه، اطلاع رسانی به موقع و به روزبودن وب سایتها را نشان پویایی هر سازمان بر شمرد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،به نقل ازروابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر خدادادای در جلسه ای که با حضور مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه، رئیس امور عمومی معاونت، مسئول روابط عمومی و سایت، نمایندگان حوزه های غذا، دارو، تجهیزات، آزمایشگاه و مسئول IT معاونت برگزار شد، جذابیت و گیرایی وب سایتها را از عوامل موثر جذب مخاطب بیان کرد و افزود: جلوه های بصری، به روز بودن اخبار و اطلاعات و همچنین قابل دسترس بودن محتوا و اطلاعان درج شده در جذب بیشتر مخاطبان نیز نقش مهمی خواهد داشت.

وی بهره مندی مسئولان سایت را از متون، مهارت و تکنیکهای خاص سایت  را به منظور فراهم آوردن سایتی مطلوب و قابل مراجعه ضروری بیان کرد.

حاضران نیز در این جلسه ضمن بررسی مشکلات موجود در سایت پیشنهاداتی را در جهت پر بار و غنی بودن سایت به منظور قابل استفاده بودن محتوای سایت برای جامعه‌ی هدف ارائه دادند.

N34/1394/11/17

 

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495