شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

بازدید کارشناسان مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه همدان از بیمارستان پایگاه شهید نوژه

با هدف نظارت بر نحوه مدیریت تجهیزات پزشکی انجام شد:

بازدید کارشناسان مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه همدان از بیمارستان پایگاه شهید نوژه

دهمین بازدید ازدور سوم بازدیدهای نظارتی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی توسط کارشناسان تجهیزات پزشکی دانشگاه از بیمارستان پایگاه شهید نوژه انجام شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دنشگاه علوم پزشکی همدان، مسئول مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی دانشگاه گفت: در این بازدید جلسه ای با حضور رئیس و مدیر پرستاری مرکز برگزار و الزامات تهیه و کاربرد ملزومات مصرفی مورد نیاز بیماران بر اساس دستور العمل های طرح تحول نظام سلامت بازگو شد.

مهندس بهروز مراد حاصل افزود: ضمن بازدید از همه بخش‌های درمانی و تشخیصی مرکز، نکات مرتبط با نگهداشت تجهیزات پزشکی اعلام شد.

وی اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع تهیه و کاربرد اقلام مصرفی و رعایت قیمت‌های خرید و درج درصد سودهای مصوب در صورتحساب بیماران، تصمیم گرفته شد کارشناسان تجهیزات و ملزومات پزشکی و مسئولان مالی و کارپردازان مرکز درمانی یاد شده در جلسه آموزشی با موضوع پیشگفت که در تاریخ 21 بهمن ماه در سالن کنفرانس مرکز همایش‌ها ی دانشگاه برگزار می شود شرکت کنند. 

N33/94/11/17

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495