شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

مالیات بر ارزش افزوده مشکلی است که هزینه های تولیدکنندگان را بالا می برد

مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: تولید کنندگان ملزومات مصرفی وقتی می خواهند مواد اولیه ساخت خود را وارد کنند از مالیات بر ارزش افزوده معاف نیستند و عملا هزینه آن ها زیاد می شود و این اشکالی است که باید برطرف شود.

 

مهندس سید حسین صفوی، مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " گفت: مالیات بر ارزش افزوده در تجهیزات پزشکی مصرفی معاف هستند.


وی‏ افزود:در‏ تجهیزا‏ت پزشکی‏ سرمایه‏ای ،قانونگذار‏ مالیات را‏برای‏ تولید‏کنندگان‏ معاف‏نکرده‏‏ است.


مهندس صفوی افزود: مشکلی که در قانون مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد مربوط به تولید کنندگان است یعنی تولید کنندگان ملزومات مصرفی وقتی می خواهند مواد اولیه ساخت خود را وارد کنند از مالیات بر ارزش افزوده معاف نیستند      و عملا هزینه آن ها زیاد می شود و این اشکالی است که باید برطرف شود.

 

N28/94/11/11

                                                                        

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۸:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495