شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

دیناروند:باشگاه‌های ورزشی نباید جولانگاه مکمل‌های قاچاق باشند

دیناروند درباره وجود مکمل‌های تقلبی و قاچاق در باشگاه‌های ورزشی گفت: متاسفانه بخش عمده‌ای از مکمل‌ها و فراورده‌های بدنسازی قاچاق و تقلبی است. البته درچند سال اخیر جهت تولید آنها در داخل و واردات رسمی آنها از منابع معتبر تلاش کرده‌ایم و هر دوی این حوزه‌ها در حال گسترش است. یعنی بازار قانونی این مکمل‌ها در کشور در حال توسعه است.

رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه توسعه این بازار چه تولید داخل و چه واردات آن از منابع معتبر، به سالم‌سازی بازار کمک می‌کند، افزود:‌ وزارت ورزش هم باید در این زمینه همکاری کند و باشگاه‌های ورزشی نباید محل جولان این فراورده‌ها بوده و شبکه قاچاق در آنها وجود داشته باشد..

دیناروند با تاکید بر اینکه مکمل‌های رسمی، مجاز، قانونی، معتبر و تایید شده در داروخانه‌ها عرضه می‌شوند، گفت: این در حالی است که فراورده‌های قاچاقی که در باشگاه‌ها ارائه می‌شوند در ظاهر شبیه به فراورده‌های مجاز هستند و نمی‌توانیم آنها را تشخیص دهیم.

N24/94.11.11

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۷:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495