شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

دیناروند: مهلت استفاده از برچسب اصالت تا پایان امسال است

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تاکنون ۱۵ درصد فرآورده‌های سلامت محور از برچسب اصالت استفاده کرده اند.

به گزارش داروغذا به نقل از مهر، دکتر رسول دیناروند بعد از ظهر سه شنبه در نشست خبری همایش کشوری آزمایشگاه های برتر اظهار داشت: از یکسال و ۳ ماه قبل ما این فرصت را به صاحبان کالاهای سلامت محور داده ایم که از برچسب اصالت استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اکثر دست اندرکاران محصولات سلامت محور با تاخیر نسبت به استفاده از برچسب اصالت اقدام کرده اند، افزود: مهلت استفاده از برچسب اصالت تا پایان امسال است.

دیناروند تاکید کرد: تا الان فقط ۱۵ درصد فرآورده های سلامت محور برچسب اصالت دارند.

وی در خصوص مبارزات روغن پالم نیز گفت: سقف مجاز برای واردات این روغن ۴۰۰ هزار تن است، اما سازمان غذا و دارو بر نحوه مقدار و تعیین سهمیه استفاده از روغن پالم در شرکت ها و کارخانجات محصولات غذایی کنترل و نظارتی ندارد.

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه واردات مازاد بر سقف روغن پالم را تایید نکرده ایم، تصریح کرد: برای سال آینده نیز پیش‌بینی کرده ایم تعرفه روغن پالم ۲۶ درصد تعیین شود که در این صورت قیمت آن ارزانتر از سایر روغن های خوراکی نخواهد بود.

 N4/1394/11/10

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۷:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495