شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

به گزارش داروغذا به نقل از ایسنا، طرفین در این نشست بر افزایش تعاملات فی مابین تاکید کردند.

دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این برنامه در نامه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها دستور داد تا همکاری‌های لازم را با بانک ملت به عنوان بانک عامل این وزارتخانه داشته باشند.

علی رستگار، مدیرعامل بانک ملت هم در این جلسه با اشاره به این نکته که وزارت بهداشت از مشتریان وفادار این بانک است حمایت از حوزه سلامت را از رویکردهای اصلی بانک ملت ذکر کرد و گفت که اعطای تسهیلات ۱۶ هزار میلیارد ریالی با هدف کمک به یارانه سلامت و طراحی بسته اعتباری سلامت نیز در همین راستا انجام شده است.

رستگار به پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی ساخت و خرید مطب و تجهیزات پزشکی در بانک ملت اشاره کرد و یادآور شد: در قالب طرح سلامت، داروخانه‌ها و درمانگاه‌ها می‌توانند از این بانک تسهیلات دریافت کنند.

وی از ساخت ۱۳ خانه بهداشت و احداث خوابگاه برای دانشجویان رشته پزشکی و ...، در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی بانک ملت خبر داد و اظهار داشت: اعطای تسهیلات برای ساخت و تکمیل بیمارستان امام خمینی(ره) و بیمارستان شهرری نیز در دستور کار این بانک قرار دارد.

مدیرعامل بانک ملت تاکید کرد که این بانک آمادگی دارد تا در پروژه‌های مختلف با مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همکاری داشته باشد

N2/1394/11/10

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495