شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

ارجاع طرح ممنوعیت تبلیغ محصولات آسیب‌رسان به کمیسیون بهداشت

طرح ممنوعیت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب‌رسان به سلامت که در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس مطرح بود مجدداً به کمیسیون بهداشت بازگردانده شد.

به گزارش داروغذا به نقل از ایسنا، طرح ممنوعیت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب‌رسان به سلامت در رسانه‌های ارتباط جمعی داخلی و بین‌المللی و فضاهای مجازی در دستور کار جلسه علنی مجلس قرار گرفت.

علی لاریجانی، رئیس مجلس با بیان اینکه مخالفت‌ها با این طرح نشان‌دهنده ایرادات آن است، پیشنهاد بازگشت طرح به کمیسیون بهداشت را مطرح کرد.

لاریجانی با بیان اینکه این طرح روشن نوشته نشده است افزود: کمیسیون کار دقیق‌تری در این باره انجام دهد و شأن بخش‌های مختلف در این طرح را مشخص کند.

رئیس مجلس در ادامه بازگشت طرح به کمیسیون بهداشت را به رای مجلس گذاشت که نمایندگان با 112 رای موافق، یک رای مخالف و دو رای ممتنع از مجموعه 196 نماینده حاضر با ارجاع طرح به کمیسیون بهداشت موافقت کردند.

N9/1394/11/10

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495