شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

سازمان غذا و دارو متولی سلامت است

معاون وزیر بهداشت ضمن انتقاد از مداخله نادرست استاندارد، اظهار داشت: متولی سلامت فرآورده های خوراکی و آشامیدنی، سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت می باشد.

سازمان ذا و دارو متولی سلامت است

معاون وزیر بهداشت ضمن انتقاد از مداخله نادرست استاندارد، اظهار داشت: متولی سلامت فرآورده های خوراکی و آشامیدنی، سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت می باشد.

به گزارش ایفدونا، دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اکثر تولید کنندگان آب های معدنی و آشامیدنی که در شهریور ماه با حکم سازمان غذا و دارو خطوط تولیدی آن ها متوقف شده بود اصلاحات لازم را انجام داده اند و به تدریج با توجه به نتایج بازرسی های به عمل آمده و آزمایش های جدید، امکان ورود به بازار را خواهند یافت.

وی ضمن انتقاد از مداخله نادرست استاندارد، اظهار داشت: متولی سلامت فرآورده های خوراکی و آشامیدنی، سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت می باشد و استاندارد بودن یک فرآورده برای سالم بودن آن کفایت نمی کند.

دکتر دیناروند افزود: شرکت " آب معدنی دماوند " هم موظف شده است که اصلاحات لازم را انجام دهد که خوشبختانه با توجه به همکاری های واحد مذکور بزودی امکان تولید و توزیع آب آشامیدنی دماوند هم فراهم می شود.

​A9/14.7.94

۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495