شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

راه‌اندازی بخش آنالیز داروی آزمایشگاه کنترل کیفی

مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: برای نخستین بار بخش آنالیز داروی آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در استان خوزستان راه اندازی می‌شود.

مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی معاونت دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد

راه‌اندازی بخش آنالیز داروی آزمایشگاه کنترل کیفی برای نخستین بار در خوزستان

مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: برای نخستین بار بخش آنالیز داروی آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در استان خوزستان راه اندازی می‌شود.

 

رضا زاده‌دباغ در اهواز با بیان اینکه برای نخستین بار بخش آنالیز داروی آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در استان خوزستان راه اندازی می‌شود، اظهار کرد: بیشتر تجهیزات لازم برای راه اندازی بخش آنالیز داروی آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و دارو تهیه شده است و هم اکنون کار‌شناسان در حال گذراندن دوره‌های آموزشی مربوطه هستند.

مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه در آینده نزدیک این آزمایشگاه در معاونت غذا و دارو راه اندازی می‌شود، افزود: بخش آنالیز دستگاهی از واحدهای اصلی و فنی تخصصی آزمایشگاه کنترل کیفی غذا و دارو بوده و دارای دو بخش مجزای سم‌شناسی و استخراج است که تمامی نمونه‌های ارسالی از بخش پذیرش که نیازمند آنالیز دستگاهی دقیق هستند، در این بخش در شرایط خاص نگهداری و در کوتاه‌ترین زمان، آزمون‌های مورد نیاز و درخواستی بر روی آن‌ها انجام می‌گیرد.

زاده‌دباغ در پایان خاطرنشان کرد: کار‌شناسان این آزمایشگاه آموزش‌های تخصصی را به مدت دو روز فردا در زمینه GMP صنعت دارو سازی و GLP آزمایشگاه زیر نظر استاد خانم دکتر ملک الکتاب مولف کتاب‌های جی.‌ام. پی و استانداردهای کاری در صنایع داروسازی کشور در آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و داروی اهواز فرا می‌گیرند.

​A5/14.7.94

۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495