شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

تهدیدات سایت های تقلبی فروش دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی

اغلب سایت های فروشنده دارو و کالاهای بهداشتی اقدام به کلاهبرداری از خریداران کرده و یا کالاهای فاقد مجوز، تاریخ گذشته و غیرقانونی را عرضه می کنند.

پلیس فتا خراسان جنوبی :

تهدیدات سایت های تقلبی فروش دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی

اغلب سایت های فروشنده دارو و کالاهای بهداشتی اقدام به کلاهبرداری از خریداران کرده و یا کالاهای فاقد مجوز، تاریخ گذشته و غیرقانونی را عرضه می کنند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا:امروزه افراد سود جو و فرصت طلب از قابلیت های فضا مجازی استفاده کرده و به جهت کسب درآمد، اقدام به راه اندازی سایت ها و وبگاه هایی در خصوص فروش دارو و کالاهای بهداشتی می کنند.

این افراد با استفاده از نیازهای مختلف درمانی افراد جامعه، مطالبی همچون لاغری سریع، درمان ناتوانی های جنسی و… با قیمت ارزان و اخذ مجوز های قانونی و بهداشتی که بصورت تقلبی هست را در سایت خود قرار می دهند.

این در حالی است که برابر آمار موجود اغلب این سایت ها اقدام به کلاهبرداری از خریداران کرده و یا دارو و کالاهای بهداشتی فاقد مجوز، تاریخ گذشته و غیر قانونی را عرضه می کنند که به بهای به خطر انداختن سلامتی انسان تمام می شود.

در نهایت پلیس فتا از هموطنان درخواست می کند به هیچ عنوان فریب این سایت ها و محصولات را نخورند و داروهای مورد نیاز خود را از داروخانه ها و مراکز معتبر تهیه کنند در صورت مواجهه با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.irبخش تماس با ما گزارش نمایند و هشدار های پلیس را جدی بگیرید.

 ​A2/14.7.94

۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495