شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

بررسی سامانه جامع غذا و دارو

مدیر امور استان های سازمان غذا و دارو، از برگزاری همایش های معاونین غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر ماه جاری به میزبانی تبریز خبر داد.

در همایش معاونین غذا و دارو مطرح می شود؛

بررسی سامانه جامع غذا و دارو/مدیریت داروخانه های بیمارستانی


سامانه جامع

مدیر امور استان های سازمان غذا و دارو، از برگزاری همایش های معاونین غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر ماه جاری به میزبانی تبریز خبر داد.

مهندس عباس مهدیزاده با اشاره به برگزاری دو بار در سال این همایش، در خصوص اهداف و سیاست های مورد توجه سازمان  متبوعش درخصوص این گردهمایی کشوری اظهار داشت: در برنامه اول که اردیبهشت ماه برگزار گردید، سیاست های کلان و اولویت دار مطرح شده و در گردهمای دوم، عملکرد معاونین بر اساس شاخص های آن سیاست ها مورد سنجش قرار می گیرد.

وی در ادامه به موضوع اجرای سامانه جامع غذا و دارو بعنوان یکی از محوری ترین برنامه های این همایش اشاره نمود و گفت: اجرای صحیح این طرح موجبات ارتقای خدمات رسانی در حوزه های مرتبط با وظایف سازمان غذا و دارو را فراهم خواهد نمود به گونه ای که با مدیریت مناسب این طح تخلفات در زمینه عدم انطباق با محصولات سلامت محور به صورت محسوس کاهش خواهد یافت.

مدیر امور استان های سازمان غذا و دارو، موضوع مدیریت خدمات داروخانه های بیمارستانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: در طرح تحول نظام سلامت این حوزه نقش تعیین کننده ای در تامین و تدارک تجهیزات، ملزومات پزشکی و نیز دارو برای بیمارستان های کشور داشته است به همین منظور دانشگاه هایی که تجریه موفقی در این موضوع داشته اند به عنوان الگو آنها را با دیگردانشگاه ها به اشتراک خواهند گذاشت.

وی در پایان گفت: یکی دیگر از مهمترین اولویت های همایش تبریز را که مسئولیت آن بطور مستقیم با امور استان های سازمان خواهد بود، رتبه بندی معاونت ها بر اساس شاخص ها مد نظر ادارات کل سازمان است که به صورت ویزه درباره آن صحبت خواهد شد.

مهدیزاده تاکید کرد: نتایج این رتبه بندی ها در پایان سال اعلام خواهد گردید.

A1/14.7.94

۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495