شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

کاهش قیمت و واردات دارو

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی قیمت، واردات و تولید دارو در کشور در جلسه امروز کمیسیون متبوع‌اش خبر داد.

در جلسه کمیسیون بهداشت مطرح شد،

کاهش قیمت و واردات دارو

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی قیمت، واردات و تولید دارو در کشور در جلسه امروز کمیسیون متبوع‌اش خبر داد.

عبدالرحمان رستمیان ضمن اعلام این خبر گفت: در جلسه امروز چند شرکت تولید کننده دارو همچنین معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت حضور داشتند که بحث قیمت و واردات دارو مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: طبق اعلام معاونت غذا و دارو در سال 93، 350 میلیون دلار کاهش واردات دارو داشته‌ایم و قرار است در سال 94 به زیر یک میلیارد دلار برسد و بناست ارز وارداتی دارو را هر سال نسبت به سال قبل کمتر کنیم و افزایش تولید داشته باشیم.

نماینده مردم دامغان در مجلس خاطر نشان کرد: طبق گزارش معاونت غذا و دارو قرار است داروهایی که مشابه آن در داخل وجود دارد وارد نشود به جز در مواردی برای بیماری های خاص.

رستمیان همچنین گفت: در جلسه امروز با شرکت‌های تولید کننده دارو نیز در خصوص کاهش قیمت دارو صحبت‌هایی انجام شد و مقرر گردید وزارت بهداشت با این شرکت‌ها توافق کند تا قیمت دارو کاهش پیدا کند.

A1/13.7.94

۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495