شرکت پخش رازی|پرسشهای متداول

فهرست موضوعی- درختی

باز کردن همه  |  بستن همه

پرسش های متداول

فهرست گروه بندی ها

پرسش های متداول

دامنه فعالیت توزیعی داروهای انسانی شرکت پخش رازی در ایران چگونه است؟

شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن 20 مرکز توزیع در سراسر کشور، صد در صد مشتریان داروهای انسانی را در کشور تحت پوشش قرارداده است ؛ داروخانه های خصوصی ، بیمارستان ها و کلینیک ها از جمله این مشتریان می باشند .

آیا شرکت پخش رازی در توزیع فرآورده های نیازمند به زنجیره سرد ( مانند واکسن ها و بعضی ویال ها ) ، توانایی نگهداری و انتقال طبق اصول زنجیره سرد را دارا است ؟

بلی _ شرکت پخش رازی با تجهیز انبار همه مراکز توزیع به زنجیره سرد ، همچنین اختصاص دادن وسایل نقلیه مجهز به زنجیره سرد به کلیه مراکز ، توانایی کاملی برای توزیع محصولات نیازمند به زنجیره سرد دارد .

پخش رازی در زمینه داروهای وارداتی چه موقعیتی در کشور دارد ؟

شرکت پخش رازی طبق آخرین آمار منتشره توسط وزارت بهداشت ، رتبه اول را از نظر فروش داروهای وارداتی بین شرکت های توزیعی دارا است .

در بروشور و نامه علمی آزیترومایسین که به پزشکان داده شده است ، آزیترومایسین پرتجویزترین آنتی بیوتیک در آمریکا در سال 2001 و 2002 قید شده است . لطفا" ماخذ این ادعا را ذکر کنید .

ماخذ این مطلب ، آمار سالانه سازمان ملی بهداشت ایالات متحده است که هر ساله رتبه بندی داروها را بر اساس میزان تجویز ذکر می کند . نکته جالب و جدید گفتنی اینکه در سال 2003 نیر آزیترومایسین پرتجویزترین آنتی بیوتیک در ایالات متحده بود .شما می توانید آمار منتشره سازمان ملی بهداشت آمریکا در سال های 2001 تا 2003 را از طریق لینک زیر ببینید : www.rxlist.com/top200.htm


درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495