/ پرسشهای متداول

فهرست موضوعی- درختی

باز کردن همه  |  بستن همه

پرسش های متداول

فهرست گروه بندی ها

پرسش های متداول

دامنه فعالیت توزیعی داروهای انسانی شرکت پخش رازی در ایران چگونه است؟

شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن 20 مرکز توزیع در سراسر کشور، صد در صد مشتریان داروهای انسانی را در کشور تحت پوشش قرارداده است ؛ داروخانه های خصوصی ، بیمارستان ها و کلینیک ها از جمله این مشتریان می باشند .

آیا شرکت پخش رازی در توزیع فرآورده های نیازمند به زنجیره سرد ( مانند واکسن ها و بعضی ویال ها ) ، توانایی نگهداری و انتقال طبق اصول زنجیره سرد را دارا است ؟

بلی _ شرکت پخش رازی با تجهیز انبار همه مراکز توزیع به زنجیره سرد ، همچنین اختصاص دادن وسایل نقلیه مجهز به زنجیره سرد به کلیه مراکز ، توانایی کاملی برای توزیع محصولات نیازمند به زنجیره سرد دارد .

پخش رازی در زمینه داروهای وارداتی چه موقعیتی در کشور دارد ؟

شرکت پخش رازی طبق آخرین آمار منتشره توسط وزارت بهداشت ، رتبه اول را از نظر فروش داروهای وارداتی بین شرکت های توزیعی دارا است .

در بروشور و نامه علمی آزیترومایسین که به پزشکان داده شده است ، آزیترومایسین پرتجویزترین آنتی بیوتیک در آمریکا در سال 2001 و 2002 قید شده است . لطفا" ماخذ این ادعا را ذکر کنید .

ماخذ این مطلب ، آمار سالانه سازمان ملی بهداشت ایالات متحده است که هر ساله رتبه بندی داروها را بر اساس میزان تجویز ذکر می کند . نکته جالب و جدید گفتنی اینکه در سال 2003 نیر آزیترومایسین پرتجویزترین آنتی بیوتیک در ایالات متحده بود .شما می توانید آمار منتشره سازمان ملی بهداشت آمریکا در سال های 2001 تا 2003 را از طریق لینک زیر ببینید : www.rxlist.com/top200.htm