شرکت پخش رازی|درباره ما|پیام مدیر عامل

پیام مدیرعامل

 

درود بر کلیه حیات آفرینان نظام سلامت کشور

خدای خود را شاکرم که فرصت خدمت و خلق ارزش پیش آمد و در کنار خانواده بزرگ پخش رازی، توانستیم توفیق خدمت­گزاری در صنعت داروی کشور را داشته باشیم. ایمان دارم این کوشش­ جمعی ما در راه ارائه خدمات به هم میهنان عزیزمان و توسعه نظام سلامت کشور، مصداق واقعی جهاد در راه خدا و عین عبادت است.

تیم منسجم شرکت پخش رازی با اراده پولادین و روحیه خستگی­ناپذیر و وصف­ناشدنی؛ با همت متخصصین خود همواره در راه توسعه نظام سلامت کشور گام برمی­دارد. ما بر این باوریم که با پیشگامی و سرآمدی خود، توان اثرگذاری و ایجاد تحول در این صنعت را دارا هستیم و با توکل به پروردگار متعال در این راه با بهترین، علمی­ترین و تخصصی­ترین امکانات و روش­ها برای خلق آینده­ای متفاوت در تلاشیم.

جایگاه متمایز این شرکت و سرآمدی ما در بازار، مرهون گنجینه ارزشمند سرمایه انسانی و متخصصین این شرکت است و امروزه نظام سلامت و صنعت داروی کشور بیش از همیشه نیازمند توسعه نوآوری، تغییر پارادایم­های موجود، مدیریت دانش و تحول استراتژیک است. در این راستا برای دستیابی به اهداف متعالی تر، فتح قله­های رفیع موفقیت و تاریخ سازی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495