اخبار پخش رازی

برگزاری مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری شفادارو
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری شفادارو (سهامی عام) مربوط به سال مالی منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ روز دوشنبه مورخ ۹۸/۴/۳۱ رأس ساعت ۱۵ در محل حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، تالار اندیشه با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت برگزار شد.
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
[ تعداد بازدید : ۲۷ ]
مشاورین جدید شرکت سرمایه گذاری شفادارو معرفی و منصوب شدند
به گزارش روابط عمومی گروه شفادارو: دکتر فرهاد زرگری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شفادارو در احکامی جداگانه دکتر ناصر محمدی و دکتر فردین بلوچی را به سمت مشاورین خود در این مجموعه منصوب کردند.
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴
[ تعداد بازدید : ۶۶ ]
معرفی اعضای جدید هیئت مدیره شرکت پخش رازی
به گزارش روابط عمومی شفادارو: در مراسمی رسمی با حضور دکتر زرگری مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری شفادارو، اسدآبادی مدیرعامل محترم شرکت پخش رازی و معاونین و مدیران ارشد گروه شفادرو در محل این هلدینگ سرمایه گذاری برگزار شد.
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
[ تعداد بازدید : ۴۲ ]
نشست سراسری انجمن شرکت های پخش دارو و مکمل های انسانی
نشست سراسری و عمومی انجمن شرکت های پخش دارو و مکمل های انسانی ایران، در تاریخ 18 تیرماه سال جاری، با حضور دکتر غلامحسین مهرعلیان، مدیر کل دارو سازمان غذا و دارو، دکتر رزازان، اعضای این انجمن و مدیران عامل و نمایندگان شرکت های پخش دارو به میزبانی شرکت پخش رازی برگزار شد.
۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
[ تعداد بازدید : ۱,۳۲۸ ]
حضور شرکت پخش رازی در دهمین همایش داروسازی بالینی ایران
مراسم افتتاحیه دهمین همایش داروسازی بالینی ایران، با حضور دکتر شانه ساز ریاست محترم سازمان غذا و دارو، دکتر باقر لاریجانی معاون آموزش وزیر بهداشت و درمان، ریاست و اعضای انجمن داروسازی بالینی ایران، داروسازان، پزشکان و شرکتهای پیشرو دارویی در محل سالن همایش های رازی برگزار شد.
۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱۰۹ ]
برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پخش رازی (سهامی خاص) مربوط به سال مالی منتهی به 97/12/29
جمع عمومی عادی سالیانه شرکت پخش رازی (سهامی خاص) مربوط به سال مالی منتهی به 97/12/29 روز شنبه مورخ 98/3/4 رأس ساعت 14 در محل قانونی شرکت پخش رازی با حضور صد­در­صد سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت برگزار شد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
[ تعداد بازدید : ۳۲۴ ]
حضور شرکت پخش رازی در ششمین جشنواره فرصت های شغلی روشنا
مراسم افتتاحیه ششمین جشنواره فرصت های شغلی روشنا در دانشگاه علامه طباطبایی با حضور دانشجویان مستعد و نخبه، اساتید سرشناس جامعه دانشگاهی نظیر دکتر لعیا الفت، دکتر علومی، دکتر ناصحی فر و شرکت های پیشگام بازار و صنعت مثل شرکت پخش رازی، همکاران سیستم، موسسه زبان سفیر گفتمان، گروه خودروسازی بهمن، پارس خودرو، بیمه ملت، یونیلیور ایران، ایران تلنت و بیمه سامان برگزار شد.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
[ تعداد بازدید : ۲۴۹ ]
مراسم افتتاحیه هفتمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی
مراسم افتتاحیه هفتمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی ایران؛ باحضور بزرگان این حوزه، تولیدکنندگان، پزشکان، متخصصان دارویی، واردکنندگان، مربیان ورزشی و سایر فعالان این صنعت در هتل المپیک برگزار شد.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
[ تعداد بازدید : ۲۴۳ ]
دکتر مهدی گل سفید علوی در جمع دانشجویان داروسازی سراسر کشور: سعی کنید در زندگی خود دوسوتوان باشید
در اولین روز پس از افتتاحیه بیست و دومین سمینار دانشجویان داروسازی کشور به موضوع آینده حرفه ای دانشجویان داروسازی در پنل آینده شغلی با حضور دکتر رسول دیناروند؛ ریاست اسبق سازمان غذا و دارو به عنوان ریاست پنل، دکتر مهدی گل سفید علوی به عنوان نماینده گروه شفادارو و شرکت پخش رازی، دکتر پویا فرهت، دکتر درکوش، دکتر دین‌دوست و دکتر هاله حامدی فر پرداخته شد. گفتتی است در این نشست تعدادی از دانشجویان نقدهایی را در مورد نظام آموزشی، شیوه‌های آموزشی و خروجی‌های دانشکده و برخی سیاست های نظام دارویی مطرح کردند.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
[ تعداد بازدید : ۶۹۵ ]
سخنرانی جناب آقای دکتر توکلان در بیست و دومین سمینار دانشجویان داروسازی کشور
جناب آقای دکتر توکلان معاون طرح و توسعه شرکت سرمایه گذاری شفادارو به نمایندگی از دکتر فرهاد زرگری مدیر عامل این شرکت، در سمینار دانشجویان داروسازی کشور در مراسم افتتاحیه سخنرانی نمودند
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
[ تعداد بازدید : ۲۸۹ ]
مصاحبه ماهنامه آفتاب سلامت با جناب آقای اسدآبادی (بخش دوم)
اطلاع از بینش و عملکرد مدیران مراکز بزرگ دارویی، آزمایش و خطاها را در حوزه‌های آزموده شده به حداقل رسانده و باعث هدایت توان و انرژی مدیریتی در راههای ایمن‌تر و یا طی راه‌های تازه و مستعد آزمون است. بخش دوم و پایانی مصاحبه با مدیرعامل شرکت پخش رازی را با رویکرد یاد شده تقدیم مخاطبین گرامی آفتاب سلامت می‌کنیم. با ما همراه باشید:
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
[ تعداد بازدید : ۵۱۰ ]
مصاحبه ماهنامه آفتاب سلامت با جناب آقای اسدآبادی (بخش اول)
این مصاحبه در شماره 29 ماهنامه اختصاصی دارویی و پزشکی آفتاب سلامت منتشر شده است؛ متن بخش اول این مصاحبه در ادامه آمده است، با ما در این پرسش و پاسخ های در خور تعمق همراه باشید.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۸:۵۴
[ تعداد بازدید : ۱,۴۲۶ ]
برگزاری اولین نشست عمومی سندیکای شرکت های توزیع کننده دارو
با همت جمعی از مدیران صنعت توزیع دارو در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۹/۱۴، اولین نشست عمومی سندیکای شرکت های توزیع کننده دارو به میزبانی مشترک شرکت کیمیدارو و شرکت پخش رازی با حضور ارزشمند و پرشور مدیران عامل شرکت های فعال این حوزه و دیگر بزرگان صنعت دارویی کشور برگزار شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
[ تعداد بازدید : ۱,۱۴۳ ]
پیام تبریک جناب آقای اسدآبادی؛ مدیرعامل محترم شرکت پخش رازی به مناسبت روز کارگر
بدانید که هر روز، روز شماست و شما حیات آفرینان و زحمت کشان، بزرگ ترین سرمایه های شرکت پخش رازی هستید.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
[ تعداد بازدید : ۱,۱۲۸ ]
ضیافت نهار مدیران عامل شرکت پخش رازی
ضیافت نهار مدیران عامل شرکت پخش رازی از بدو تاسیس در حضور مدیر عامل محترم شفادارو
۰۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
[ تعداد بازدید : ۵,۵۶۷ ]
گردهمایی حسابداران شرکت پخش رازی
حسابداران شرکت پخش رازی
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۵,۳۳۴ ]