اخبار

پیام مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو به مناسبت روز آزمایشگاه

پیام مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو به مناسبت روز آزمایشگاه

پیام مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو به مناسبت روز آزمایشگاه

نتایج آزمایشگاهی جایگاه بسیار مهم در قضاوت بر سلامت و کیفیت فرآورده های مصرفی دارد/اهمیت جایگاه آزمایشگاه و فعالان این عرصه و تاثیر آن در حوزه اقتصاد مقاومتی

مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو به مناسبت روز آزمایشگاه پیامی را صادر کرد.

به گزارش ایفدونا، دکتر حسین رستگار، مدیر کل آزمایشگاه های کنترل مرجع غذا و دارو به مناسبت روز آزمایشگاه و بزرگداشت حکیم جرجانی پیامی را صادر کرد.

پیام دکتر رستگار به شرح ذیل است:

 
حکیم اسماعیل جرجانی دانشمند برجسته و ایرانی بعنوان الگوئی شایسته برای کلیه دست اندرکاران و فعالان عرصه آزمایشگاهی در ارائه خدمات آزمایشگاهی محسوب می گردد.

زادروز این حکیم فرزانه که همزمان با ولادت جواد الائمه (ع) امام جود و بخشش همزمان گشته می تواند شروع مجدد برای آزمایشگاهیان جهت دستیابی به اهداف مقدس سلامت جامعه که یکی از ارکان مهم دستیابی به سیاست های کلان سلامت و اقتصاد مقاومتی (همراه با اقدام و عمل) باشد.

امروز نتایج آزمایشگاهی جایگاه بسیار مهم در قضاوت بر سلامت و کیفیت فرآورده های مصرفی سلامت محور در سطح جامعه را بعهده دارد و مستندات آزمایشگاهی بعنوان معتبرترین و قابل استنادترین مدارک جهت صدور مجوز، ورود کالا به بازار مصرف، بهره گیری در مسند قضاوت و میزان جرم می باشد که این موضوع نشان دهنده اهمیت جایگاه آزمایشگاه و فعالان این عرصه در سلامت جامعه بویژه در دستیابی به فرمایشات مقام معظم رهبری و مسئولین اجرایی در حوزه اقتصاد مقاومتی می باشد.

به بهانه روز آزمایشگاه و ولادت پر برکت امام محمدتقی (ع) فرصتی فراهم شده تا ضمن عرض تبریک از دستاوردها و فعالیت های آزمایشگاهیان عزیز در سال گذشته، با همتی مضاعف در سال جدید در عرصه آزمایشگاه شاهد تحولات و خدمات شایسته آزمایشگاهی به جامعه سلامت و مردم شریف ایران باشیم.

N424/1395/02/01

 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹
تعداد کلیک: ۲,۸۳۰

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت پخش رازی می‌باشد.