اخبار

سومین همایش صبحانه سالم با حضور رئیس و مدیران ارشد سازمان غذا و دارو

سومین همایش صبحانه سالم با حضور رئیس و مدیران ارشد سازمان غذا و دارو
مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت، سومین همایش معرفی صبحانه سالم با حضور معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو خبر داد:

سومین همایش صبحانه سالم با حضور رئیس و مدیران ارشد سازمان غذا و دارو

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت، سومین همایش معرفی صبحانه سالم با حضور معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو برگزار می شود.

 

 

مهندس محمد هاشمی مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " گفت: با توجه به فرا رسیدن هفته سلامت، سومین همایش معرفی صبحانه سالم با هماهنگی و همکاری دانشگاه شهید بهشتی و اداره سلامت شهرداری منطقه 10 برگزار می گردد.

وی در ادامه افزود: در راستای سیاست های سلامت محور سازمان غذا و دارو و همچنین گسترش فرهنگ انتخاب درست، مصرف درست فرآورده های غذایی، سالم و ایمن و با توجه به اهمیت مصرف صبحانه به عنوان مهمترین سبد غذایی روزانه و تاثیر آن در سلامتی مردم به ویژه تاثیر آن در یادگیری درس در دانش آموزان، سازمان غذا و دارو هر ساله همایش صبحانه سالم را با هدف فرهنگ سازی و تاکید بر استفاده صبحانه به ویژه برای کودکان و نوجوانان ، با حضور دانش آموزان مدارس در یکی از بوستانهای تهران برگزار می کند.

مهندس هاشمی اظهار داشت: امسال نیز با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و هماهنگی اداره سلامت شهرداری تهران ، با حضور ریاست سازمان غذا و دارو و مدیران و کارشناسان سازمان غذا و دارو و همچنین  شهردار منطقه 10 فردا مورخه یک اردیبهشت 95 ساعت 9 صبح سومین همایش صبحانه سالم را در بوستان تهرانی برگزار می نماید.

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو ادامه داد: در این همایش ضمن انجام  ورزش صبحگاهی با حضور بالغ بر 500 دانش آموز، ضمن پذیرایی با میوه و صبحانه سالم (نان، پنیر، گردو،خرما و شیر) کارشناسان تغذیه آموزش های لازم را درخصوص نحوه تهیه صبحانه سالم انجام خواهند داد. در این مراسم با ایجاد فضای مفرح وشاد با استفاده از گروههای هنری موزیکال به زبان ساده کودکانه آموزش های مناسب به دانش آموزان داده می شود.

N417/1395/02/01

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۲,۹۲۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید