خدمات و توانمندیها

شرکت پخش رازی (سهامی خاص)
در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 58 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است.
این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و نقل با امکان پوشش دهی به داروهای حساس به دما و 100.000 متر مربع فضای سردخانه و انبارهای سرپوشیده، سیستم های جامع توزیع و فروش دارو در سطح کشور فعالیت می نماید.
این شرکت متناسب با حجم فعالیت های هر مرکز، فضا و امکانات مناسب برای امور اداری و نگهداری استاندارد دارو را فراهم نموده و با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت، کارآمدی و اثربخشی فعالیت های خود را بهبود می بخشد.

 

ماموریت:
شرکت پخش رازی در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه و با بهره مندی از سرمایه انسانی متعهد، توانمند و برخوردار از تجهیزات کارآمد، فناوری های نوین و سیستم های یکپارچه زنجیره تامین، در تعامل پایدار و ارزش آفرین با تامین کنندگان صنعت دارو و داروخانه ها است و نسبت به عرضه گسترده و مستمر اقلام و فرآورده های دارویی مبادرت می ورزد.


چشم انداز:
شرکت پخش رازی در صدد است با توسعه توانمندی های سازمانی و بهره مندی از توان سرمایه های انسانی مجرب و متخصص، بهترین کیفیت را در توزیع دارو و مکمل های دارویی در ایران و کشورهای منطقه ارائه نماید و در جایگاه 30 شرکت برتر، میان شرکت های بزرگ کشور قرار گیرد.

وضعیت فضای مراکز توزیع

مساحت عرصه 104,813 مترمربع
مساحت فضای اداری 9236 مترمربع
مساحت فضای انبار 36468 مترمربع

 

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت پخش رازی می‌باشد.